Ekspres do kawy Melitta Epos
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Melitta Epos |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Epos
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do kawy Slow Coffee z wbudowanym młynkiem Melitta EPOS unikalny sy | 1 732 zł |
Melitta Melitta EPOS Ekspres przelewowy z wbudowanym młynkiem | 1 595 zł |
Melitta - EPOS Czarno-srebrny - Ekspres przelewowy z wbudowanym młynkiem 6 | 1 399 zł |
Zestaw ekspres Melitta EPOS czarno-srebrny 1024-03 + filtry 6776224 | 1 416 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →