Ekspres do kawy Melitta Caffeo Purista F23/0-101 srebrny
Zdjęcia 8 |
Melitta Caffeo Purista F23/0-101 srebrny |
|
Kompaktowy i wydajny automatyczny ekspres do kawy z wbudowanym cichym młynkiem do szybkiego przygotowania aromatycznego espresso. Nawiązuje do modeli linii Melitta Caffeo z próbki 2020, których produkty skierowane są do szerokiego grona użytkowników domowych i mogą być używane w małym biurze. Charakteryzuje się zmniejszoną szerokością korpusu (20 cm) i elektronicznym systemem sterowania ze wskaźnikiem LED z możliwością regulacji głównych parametrów procesu gotowania (jest jeden profil użytkownika do zapisywania optymalnych ustawień).
Dzięki markowej technologii wstępnego zwilżania (A.S.E.) zapewnia wysokiej jakości ekstrakcję aromatycznych olejków kawowych. Wspomaga szybkie przygotowanie zwykłego espresso i podwójnego espresso. Może skutecznie współpracować zarówno z kawą ziarnistą, jak i mieloną. Nie ma wbudowanego ekspresu do cappuccino. Ekspres do kawy Melitta Caffeo Purista jest wyposażony w wymienny filtr zmiękczający, a jego wyjmowany zaparzacz można łatwo wyjąć i wypłukać ręcznie pod bieżącą wodą bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Dzięki ruchomemu dozownikowi maszyna jest kompatybilna z filiżankami i szklankami o wysokości do 135 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Kup Melitta Caffeo Purista F23/0-101 srebrny
Wszystkie ceny 14 →Ekspres ciśnieniowy Melitta Purista F23/0-101 Series 300 - srebrno-czarny | 1 599 zł |
Melitta Purista Srebrny - ekspres do kawy | 1 786 zł |
Melitta Ekspres ciśnieniowy MELITTA Purista F23/0-101 | 1 732 zł |
Melitta Purista Srebrny - Ekspres ciśnieniowy 6769697 | 1 899 zł |
Ekspres ciśnieniowy MELITTA Purista F23/0-101 | 1 786 zł |
Modyfikacje Melitta Caffeo Purista F23/0-101
Ceny na Melitta Caffeo Purista F23/0-101 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Purista F23/0-002 czarny | od 1 690 zł | 13 oferty | ||
Melitta Caffeo Purista F23/0-101 srebrny | od 1 590 zł | 15 oferty | ||
Melitta Caffeo Purista F23/0-102 stal nierdzewna | od 1 679 zł | 2 oferty |