Ekspres do kawy Melitta Aromaboy 1015-01 biały
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Melitta Aromaboy 1015-01 |
|
Zdejmowany uchwyt na filtr. Automatyczny wyłącznik.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Aromaboy 1015-01 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta Aromaboy - mały przelewowy ekspres do kawy - ze szklanym dzbankiem | 204 zł |
Przelewowy Melitta AromaBoy 1015-01 biały AGDM-EKS-MLTA-008 | 229 zł |
Melitta Melitta Aromaboy Ekspres przelewowy | 265 zł |
Melitta - Aromaboy Biały - Ekspres przelewowy 6707248 | 229 zł |
Aromaboy Ekspres przelewowy | 265 zł |
Zestaw ekspres Aromaboy Biały + filtry 6707248 | 236 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Melitta Aromaboy 1015-01
Ceny na Melitta Aromaboy 1015-01 |
---|---|---|---|---|
Melitta Aromaboy 1015-03 beżowy | od 193 zł | 7 oferty | ||
Melitta Aromaboy 1015-01 biały | od 204 zł | 6 oferty | ||
Melitta Aromaboy 1015-02 czarny | od 194 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →