Ekspres do kawy Melitta Caffeo Varianza CSP F57/0-102 czarny
Zdjęcia 4 |
Melitta Caffeo Varianza CSP F57/0-102 czarny |
|
Pre-topowy model w pełni zautomatyzowanego niemieckiego ekspresu do kawy rozpuszczalnego oraz opartej na nim szerokiej gamy kaw i napojów mlecznych. Należy do flagowej rodziny Melitta Varianza CSP, pozycjonowanej jako produkt z wyższej kategorii cenowej w 2019 roku. Charakteryzuje się eleganckim i praktycznym wyglądem zewnętrznym oraz stosunkowo niewielką szerokością szafki (25 cm).
Wyposażony w wielofunkcyjny cyfrowy system sterowania, który zapewnia automatyczne przygotowanie: espresso, macchiato, lungo, ristretto, americano (espresso + gorąca woda), kawa crema, cappuccino, latte i latte macchiato. Ekspres do kawy Melitta Caffeo Varianza CSP F57/0-102 jest wyposażony we wbudowany młynek do kawy z wytrzymałymi stalowymi żarnami i pracuje wyłącznie z kawą ziarnistą.
Obsługuje markową technologię My Bean Select, która pozwala w dowolnym momencie przygotować napój z innego ziarna kawy (nie tego, które wsypuje się do głównego zasobnika). System sterowania zapewnia wstępne zwilżanie i może kontrolować stopień zmielenia, moc, objętość i temperaturę gotowego napoju. Wdrożono szybkie automatyczne czyszczenie przewodu mlecznego po przygotowaniu napojów mlecznych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Kup Melitta Caffeo Varianza CSP F57/0-102 czarny
Melitta Caffeo Varianza CSP - ekspres do kawy - czarny | 2 799 zł |
Ekspres ciśnieniowy MELITTA Caffeo Varianza Csp F57/0-102 | 2 599 zł |
Ekspres do kawy Melitta VARIANZA CSP czarny | 2 799 zł |
- Regulowana wysokość wylewki kawy
- Tryb oszczędzania energii
- Oświetlenie filiżanki
Modyfikacje Melitta Caffeo Varianza CSP F57/0-102
Ceny na Melitta Caffeo Varianza CSP F57/0-102 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Varianza CSP F57/0-102 czarny | od 2 599 zł | 4 oferty | ||
Melitta Caffeo Varianza CSP F57/0-101 srebrny | od 2 904 zł | 1 oferta | ||
Melitta Caffeo Varianza CSP F58/0-100 stal nierdzewna | od 3 035 zł | 1 oferta |