Ekspres do kawy Krups Essential EA 8160 czarny
Zdjęcia 5 |
Krups Essential EA 8160 czarny biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krups Essential EA 8160 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krups Pisa Ea816B Automatyczny Ekspres do Kawy Czarny | 2 583 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Krups EA816B AGDM-EKS-KRU-081 | 1 699 zł |
Ekspres ciśnieniowy KRUPS Essential EA816B70 | 1 803 zł |
Krups Ekspres do Kawy Czarny 18L EA8160 | 1 599 zł |
Modyfikacje Krups Essential EA 8160
Ceny na Krups Essential EA 8160 |
---|---|---|---|---|
Krups Essential EA 8161 biały | od 1 499 zł | 7 oferty | ||
Krups Essential EA 8160 czarny | od 1 599 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →