Ekspres do kawy Melitta Caffeo Purista F23/0-002 czarny
Zdjęcia 5 |
Melitta Caffeo Purista F23/0-002 czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Caffeo Purista F23/0-002 czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres ciśnieniowy Melitta Purista Pure Black F23/0-002 - czarny | 1 699 zł |
Melitta Purista pure black F23/0-002 | 1 698 zł |
Ekspres MELITTA Purista Pure Black F23 0-002 | 1 698 zł |
Melitta Purista Pure Black - Ekspres ciśnieniowy 6771312 | 1 899 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Melitta Caffeo Purista F23/0-002
Ceny na Melitta Caffeo Purista F23/0-002 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Purista F23/0-002 czarny | od 1 698 zł | 13 oferty | ||
Melitta Caffeo Purista F23/0-101 srebrny | od 1 587 zł | 12 oferty | ||
Melitta Caffeo Purista F23/0-102 stal nierdzewna | od 1 679 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →