Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW srebrny
Zdjęcia 5 |
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW srebrny |
|
Niezawodny automatyczny ekspres do kawy, który przygotowuje espresso i napoje kawowe z mlekiem na jego bazie. Należy do ekspresów z popularnej serii Siemens EQ.6, jest przedstawiany jako produkt z górnej części średniej półki cenowej. Wyróżnia się posiadaniem cyfrowego systemu sterowania, który wyposażony jest w wygodną powierzchnię dotykową z wyświetlaczem coffeeSelect Display i posiada mnóstwo różnych ustawień użytkownika.
Pozwala to szybko przygotować espresso, cappuccino, kawę crema i latte macchiato (proces spieniania mleka nie jest w pełni zautomatyzowany i wymaga aktywnego udziału użytkownika). Dzięki cyfrowemu sterowaniu, ekspres posiada opcję regulowania objętości i intensywności napojów, a także zmiany ich temperatury. Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW wyposażony jest w ceramiczny młynek do kawy ceramDrive, który ma niski poziom hałasu.
Wyróżnia się zwiększoną trwałością i zapewnia 5-poziomową regulację stopnia zmielenia ziaren kawy, co bezpośrednio wpływa na smak kawy i pozwala użytkownikowi samodzielnie wybierać najbardziej odpowiednią dla niego opcję. Za podgrzewanie wody odpowiada przepływowy termoblok (1500 W), wyjmowany aparat zaparzający i niezawodna pompa, która może osiągać maksymalne ciśnienie 19 bar. Ekspres do kawy zapewnia szybką ekstrakcję substancji aromatycznych i doskonały smak parzonej kawy. Funkcja AromaDouble Shot pozwala zaparzyć maksymalnie pobudzające podwójne espresso w jednej filiżance.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Kup Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW srebrny
Wszystkie ceny 12 →Używany ekspres ciśnieniowy Siemens TE653M11RW EQ6 plus s300 - srebrny | 2 949 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE 653M11RW | 3 232 zł |
Siemens EQ6 plus TE653M11RW | 2 549 zł |
Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.6 Plus S300 TE653M11RW | 2 966 zł |
Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE653M11RW | 2 984 zł |
- W pełni automatyczny program odkamieniania i oczyszczania systemu
Modyfikacje Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW
Ceny na Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW czarny | od 3 100 zł | 2 oferty | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW srebrny | od 2 549 zł | 12 oferty | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW szary | od 2 848 zł | 3 oferty |