Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW szary
Zdjęcia 5 |
Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW szary |
|
Wielofunkcyjny automatyczny ekspres do parzenia na jego bazie espresso i napojów kawowo-mlecznych. Należy do modeli rodziny Siemens EQ.6 z 2018 roku, jest pozycjonowana jako produkt z wyższej kategorii cenowej. Wyróżnia się zastosowaniem zaawansowanego cyfrowego systemu sterowania wyposażonego w powierzchnię dotykową z dużym kolorowym wyświetlaczem CoffeeSelect Display oraz dużą ilością ustawień użytkownika.
Potrafi szybko przygotować espresso, kawę crema, cappuccino i latte macchiato (proces spieniania mleka parą wykonywany jest przez ręczny cappuccinator i wymaga pewnej wprawy). Istnieje możliwość regulacji objętości i mocy napojów, a także zmiany ich temperatury. Kolejnym ważnym elementem konstrukcji ekspresu do kawy Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW jest cichy młynek do kawy CeramDrive z ceramicznymi żarnami.
Charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością oraz zapewnia 5-stopniową regulację dyspersji mielenia. Dzięki mocnemu przepływowemu termoblokowi, wyjmowanej jednostce zaparzającej oraz niezawodnej pompce (do 19 barów) ekspres zapewnia szybkie wydobycie substancji aromatycznych oraz nienaganne warunki smakowe gotowej kawy. Funkcja AromaDouble Shot umożliwia zaparzenie orzeźwiającego podwójnego espresso w jednej filiżance.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Kup Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW szary
Ekspres SIEMENS EQ6 Plus S300 TE653311RW Srebrny | 2 879 zł |
Ekspres SIEMENS EQ6 Plus S300 TE653311RW Srebrny | 2 879 zł |
- W pełni automatyczny program odkamieniania i oczyszczania systemu
Modyfikacje Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW
Ceny na Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M19RW czarny | od 3 100 zł | 2 oferty | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653M11RW srebrny | od 2 549 zł | 12 oferty | ||
Siemens EQ.6 plus s300 TE653311RW szary | od 2 879 zł | 3 oferty |