Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s100 TE651319RW grafit (TE651319RW)
Zdjęcia 6 |
Siemens EQ.6 plus s100 TE651319RW grafit grafit szary |
|
Grafitowy ekspres do kawy Siemens reprezentuje rozwiązania na styku poziomów średniozaawansowanych i zaawansowanych. Do sterowania oferowany jest tutaj wyświetlacz LED i przyciski dotykowe, w tym oddzielne ikony programów automatycznych - espresso, śmietanka, cappuccino, latte, latte macchiato itp. Rodziny z małymi dziećmi skorzystają z funkcji blokady sterowania, która zapobiega psotom ciekawskiego dziecka.
Aby uprościć przygotowywanie napojów kawowych i mlecznych, zaprojektowano spieniacz do mleka ze zdalną rurką, którą można umieścić w różnych pojemnikach z mlekiem - od kubka po tetrapak. Ponadto obwód AutoMilk Clean jest automatycznie czyszczony parą po przygotowaniu receptur mleka. Ekspres do kawy Siemens EQ.6 plus s100 TE651319RW zapewnia młynek do kawy z 300-gramowym pojemnikiem na ziarna i elastyczną regulacją stopnia zmielenia.
Istnieje również wyjmowane urządzenie do zaparzania, które jest łatwe w utrzymaniu. Tradycyjne komponenty obejmują pompę 15 barów i termoblok przepływowy o mocy 1500 W. Zbiornik na wodę mieści 1,7 litra, a pojemnik na miąższ mieści od 10 do 12 porcji. Wśród innych cech modelu warto zwrócić uwagę na elastyczne ustawienia receptury, w tym regulację objętości i temperatury napojów, a także funkcję AromaDouble Shot, która umożliwia przygotowanie kawy o podwójnej intensywności (i jest to dodatek do zwykłe 5 ustawień siły).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Kup Siemens EQ.6 plus s100 TE651319RW grafit
Wszystkie ceny 11 →Siemens TE 651319RW CAFETERA EKSPRES EKSPRES CISNIENIOWY TE651319RW | 2 882 zł |
Siemens Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE 651319RW | 2 767 zł |
Ekspres ciśneniowy SIEMENS TE 651319RW | 2 905 zł |
Siemens EQ6 plus TE651319RW | 2 499 zł |
Automatyczny ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.6 plus TE 651319RW | 2 749 zł |
- W pełni automatyczny program odkamieniania i oczyszczania systemu
Modyfikacje Siemens EQ.6 plus s100 TE651319RW
Ceny na Siemens EQ.6 plus s100 TE651319RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.6 plus s100 TE651319RW grafit | od 2 499 zł | 11 oferty | ||
Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW szary | od 2 339 zł | 13 oferty |