Ekspres do kawy Siemens EQ.300 TI35A209RW czarny
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Siemens EQ.300 TI35A209RW czarny czarny srebrny |
|
Prosty i niezawodny domowy automatyczny ekspres do kawy z funkcją OneTouch do szybkiego przygotowania espresso lub na jego bazie napojów kawowych i mlecznych. Wyposażony w intuicyjny panel sterowania CoffeeDirect dla łatwej konfiguracji. Wszystkie funkcje są wyświetlane na wyświetlaczu LED i można je obsługiwać jednym naciśnięciem przycisku. Różni się stylowym, korporacyjnym designem, znaczną wydajnością i dobrymi możliwościami dostosowania warunków smakowych otrzymywanych napojów.
Odnosi się do tanich automatycznych modeli Siemensa z 2021 roku, zaprojektowanych do pracy z ziarnami kawy. Wspomaga przygotowanie espresso, lungo (kawy śmietankowej), cappuccino i latte macchiato. Ekspres do kawy Siemens EQ.300 TI35A209RW jest wyposażony w mocny termoblok z podgrzewaczem wody (1300 W) i zdejmowany mechanizm zaparzania, który można łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą.
Za mielenie ziaren odpowiada wbudowany młynek do kawy ze specjalnymi wytrzymałymi ceramicznymi żarnami CeramDrive. Istnieje regulacja stopnia zmielenia (5 opcji), można zmienić moc i objętość powstałego napoju. Do robienia cappuccino i latte macchiato służy półautomatyczna maszyna do cappuccino z dyszą (wpada bezpośrednio do filiżanki). Istnieje system aktywnego podgrzewania filiżanek i minutnik gotowania. Pełne napełnienie ekspresu (250 g ziaren i 1400 ml wody) wystarczy do przygotowania 18-26 espresso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Kup Siemens EQ.300 TI35A209RW czarny
Ekspres ciśnieniowy do kawy Siemens EQ.300 TI35A209RW | 1 820 zł |
Siemens TI35A209RW | 2 010 zł |
Siemens Ti35a209rweq.300 Superautomatic Coffee Machine Czarny One Size / E | 2 015 zł |
Modyfikacje Siemens EQ.300 TI35A209RW
Ceny na Siemens EQ.300 TI35A209RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.300 TI35A209RW czarny | od 1 820 zł | 3 oferty | ||
Siemens EQ.300 TI351209RW srebrny | od 2 002 zł | 3 oferty |