Ekspres do kawy Severin KA 4845 stal nierdzewna
Zdjęcia 11 |
Severin KA 4845 stal nierdzewna |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin KA 4845 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN Ekspres do kawy "TypeSwitch" z dzbankiem termicznym AromaSwitch do | 262 zł |
Przelewowy Severin KA 4845 AGDM-EKS-SVN-076 | 262 zł |
Ekspres przelewowy Severin KA 4845 Srebrny | 296 zł |
Severin KA 4845 | 299 zł |
Przelewowy ekspres do kawy SEVERIN KA 4845 | 360 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Severin KA 4845:
- Blokada kapania
- Automatyczne wyłączanie
PolecamyPorównaj w tabeli →