Ceny na Philips Series 2200 EP2035/40 beżowy
Zdjęcia 4 | od 1 999 do 2 629 zł Automatyczny ekspres do kawy do użytku domowego klasy do przygotowania aromatycznej kawy i napojów kawowych na jego podstawie. Jest przeznaczony do pracy z całych ziaren kawy, wyposażony w żarnowy młynkiem do kawy. Producentem jest sprzedawany jako produkt średniej półki cenowej, skierowaną do obsługi potrzeb użytkowników domowych lub małych biur. Ekspres do kawy Philips EP 2235 wyposażona wyjmowanym pojemnikiem na mleko (0,26 l) i automatyczną dyszą do cappuccino LatteGo. Przeznaczona jest do przygotowywania espresso, americano (espresso rozcieńczony ciepłą wodą w proporcji 1:1) i cappuccino. Tak samo jest w stanie podawać gorącą wodę, która może służyć do zaparzania herbaty i ziołowe opłat. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1800 ml, a pojemnik na kawę może pomieścić do 275 g ziaren. Tak...a ładowania wystarcza na przygotowanie 33-38 standardowych porcji. Nowoczesny cyfrowy system sterowania z ekranem dotykowym SensorTouch pozwala na zmianę intensywność napoju (3 stopnie) i regulować jego temperaturę (3 stopnie). Ważnym aspektem wpływającym na smak napoju, jest regulowany stopień dyspersji mielenia kawy we wbudowanej młynka ceramicznego (12 wariantów). Praktyczna i łatwo drobne naprawy konstrukcja zawiera wyjmowany naparu blok, bojler o mocy 1500 W i wysokiej jakości pompę, zdolną wytrzymać maksymalne ciśnienie do 15 bar. Mleczne system i pojemnik na fusy po kawie można myć w zmywarce. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS CAFT2235 / 40 / PHI - automatyczny ekspres do kawy z młynkiem - 3 | 2 513 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo Seria 2200 EP2235/40 | 2 139 zł |
Philips Series 2200 Automatyczny ekspres do kawy EP2235/40 EP2235/40 | 2 629 zł |
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS LatteGo EP2235/40 | 2 139 zł |
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS Series 2200 LatteGo EP2235/40 | 1 999 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!