Ekspres do kawy Philips Series 2200 EP2236/40 srebrny
Zdjęcia 12 |
Philips Series 2200 EP2236/40 srebrny |
|
Model EP 2230 z metalowym panelem przednim, a model EP 2231 z tworzywa sztucznego
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Series 2200 EP2236/40 srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo Series 2200 EP2236/40 | 2 479 zł |
Philips Series 2200 Automatyczny ekspres do kawy EP2236/40 EP2236/40 | 2 188 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips EP2236/40 | 2 188 zł |
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS LatteGo EP2236/40 | 2 292 zł |
Ekspres ciśneniowy PHILIPS EP2236/40 | 2 507 zł |
Modyfikacje Philips Series 2200 EP2236/40
Ceny na Philips Series 2200 EP2236/40 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 2200 EP2035/40 beżowy | od 1 999 zł | 7 oferty | ||
Philips Series 2200 EP2231/40 czarny | od 1 254 zł | 1 oferta | ||
Philips Series 2200 EP2030/10 grafit | od 1 699 zł | 9 oferty | ||
Philips Series 2200 EP2236/40 srebrny | od 2 188 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →