Ekspres do kawy Bosch VeroCafe 2 TIE 20301 srebrny
Zdjęcia 9 |
Bosch VeroCafe 2 TIE 20301 srebrny czarny srebrny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch VeroCafe 2 TIE 20301 srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Ekspres ciśnieniowy TIE20301 HKBOSECTIE20301 | 2 183 zł |
Bosch Ekspres ciśnieniowy TIE20301 128728 | 2 569 zł |
Ekspres ciśnieniowy Bosch VeroCafe Seria 2 TIE20301 | 2 195 zł |
Bosch Ekspres ciśnieniowy TIE20301 128728 | 2 183 zł |
Ekspres Ciśnieniowy Bosch Verocafe Seria 2 Tie20301 1300W 15Bar Onetouch | 2 449 zł |
Modyfikacje Bosch VeroCafe 2 TIE 20301
Ceny na Bosch VeroCafe 2 TIE 20301 |
---|---|---|---|---|
Bosch VeroCafe 2 TIE 20129 czarny | od 2 020 zł | 3 oferty | ||
Bosch VeroCafe 2 TIE 20301 srebrny | od 2 183 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →