Ekspres do kawy Bosch MyMoment TKA 2M114 czerwony
Zdjęcia 10 |
Bosch MyMoment TKA 2M114 |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch MyMoment TKA 2M114 czerwony
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch MyMoment TKA2M1141200 W szklany dzbanek 125 l na 10-15 filiżanek fun | 223 zł |
Bosch Ekspres przelewowy TKA2M114 czerwony HKBOSEPTKA2M114 | 219 zł |
Ekspres BOSCH TKA2M114 Czerwony | 219 zł |
Bosch Ekspres przelewowy TKA2M114 czerwony 124867 | 249 zł |
Ekspres BOSCH TKA2M114 Czerwony | 219 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Bosch MyMoment TKA 2M114
Ceny na Bosch MyMoment TKA 2M114 |
---|---|---|---|---|
Bosch MyMoment TKA 2M111 biały | od 218 zł | 10 oferty | ||
Bosch MyMoment TKA 2M113 czarny | od 194 zł | 10 oferty | ||
Bosch MyMoment TKA 2M114 czerwony | od 219 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →