Toster Bosch TAT 2M124
Zdjęcia 9 |
Bosch TAT 2M124 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TAT 2M124
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch kompaktowy toster MyMoment TAT2M124950 W zintegrowana nasadka do buł | 179 zł |
Bosch Toster TAT2M124 czerwony HKBOSTOTAT2M124 | 177 zł |
Bosch Toster TAT2M124 czerwony 124869 | 185 zł |
Bosch Toster TAT2M124 czerwony 124869 | 177 zł |
Toster Bosch Toster TAT2M124 czerwony | 179 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch TAT 2M124
Ceny na Bosch TAT 2M124 |
---|---|---|---|---|
Bosch TAT 2M127 | od 179 zł | 5 oferty | ||
Bosch TAT 2M121 | od 177 zł | 8 oferty | ||
Bosch TAT 2M123 | od 169 zł | 6 oferty | ||
Bosch TAT 2M124 | od 177 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →