Toster Bosch TAT 2M121
Zdjęcia 9 |
Bosch TAT 2M121 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TAT 2M121
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch MyMoment TAT2M121 kompaktowy toster 950 W zintegrowana nasadka do bu | 184 zł |
Bosch Toster TAT2M121 biały HKBOSTOTAT2M121 | 177 zł |
Bosch Toster TAT2M121 biały 124868 | 185 zł |
Bosch Toster TAT2M121 biały 124868 | 177 zł |
Bosch TAT2M121 Ruszt do bułek Rozmrażanie 950W | 184 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Bosch TAT 2M121
Ceny na Bosch TAT 2M121 |
---|---|---|---|---|
Bosch TAT 2M127 | od 179 zł | 6 oferty | ||
Bosch TAT 2M121 | od 177 zł | 8 oferty | ||
Bosch TAT 2M123 | od 169 zł | 6 oferty | ||
Bosch TAT 2M124 | od 177 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →