Ekspres do kawy Bosch MyMoment TKA 3M133 czarny
Zdjęcia 10 |
Bosch MyMoment TKA 3M133 czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch MyMoment TKA 3M133 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOSCH Ekspres przelewowy BOSCH TKA3M133 MyMoment 1.4l Czarny | 269 zł |
Ekspres przelewowy Bosch Ekspres przelewowy Bosch MyMoment TKA3M133 Szklan | 299 zł |
Ekspres przelewowy Bosch MyMoment TKA3M133 Szklany dzbanek 1,4l Czarny | 220 zł |
Ekspres przelewowy Bosch TKA3M133 | 199 zł |
Modyfikacje Bosch MyMoment TKA 3M133
Ceny na Bosch MyMoment TKA 3M133 |
---|---|---|---|---|
Bosch MyMoment TKA 3M131 biały | od 278 zł | 4 oferty | ||
Bosch MyMoment TKA 3M133 czarny | od 199 zł | 4 oferty | ||
Bosch MyMoment TKA 3M134 czerwony | od 211 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →