Ekspres do kawy WMF KitchenMinis Aroma Coffee Maker Glass stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
WMF KitchenMinis Aroma Coffee Maker Glass stal nierdzewna |
|
Wskaźnik poziomu wody. Zdejmowany uchwyt na filtr. Funkcja zapobiegająca kapaniu.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF KitchenMinis Aroma Coffee Maker Glass stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Küchenminis Aroma ekspres do kawy przelewowy ze szklanym dzbankiem eks | 269 zł |
Przelewowy WMF KitchenMinis 4.1227.0011 srebrny AGDM-EKS-WMF-003 | 339 zł |
Ekspres WMF Kitchenminis 61.3024.5315 | 290 zł |
WMF ELECTRO Ekspres do kawy + dzbanek Kitchenminis WMF Electro czarno-sreb | 359 zł |
Ekspres przelewowy Mini WMF (412270011) --- OFICJALNY SKLEP WMF | 359 zł |
Ekspres Do Kawy Plus Dzbanek, Kitchenminis - Wmf Electro | 316 zł |
Ekspres przelewowy WMF Kitchenminis 412270011 | 444 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →