Ekspres do kawy WMF Stelio Aroma Coffee Maker Thermo stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
WMF Stelio Aroma Coffee Maker Thermo stal nierdzewna |
|
Dzbanek ze stali nierdzewnej. Wskaźnik poziomu wody. Zdejmowany uchwyt na filtr. Funkcja zapobiegająca kapaniu. Automatyczne wyłączanie po zaparzeniu.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Stelio Aroma Coffee Maker Thermo stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Stelio Aroma ekspres przelewowy do kawy z dzbankiem termicznym do kawy | 359 zł |
WMF Stelio 4.1216.0011 srebrny AGDM-EKS-WMF-010 | 469 zł |
WMF Stelio | 419 zł |
Ekspres WMF Stelio Aroma 412160011 | 360 zł |
WMF ELECTRO WMF Ekspres do kawy przelewowy, STELIO | 499 zł |
Ekspres przelewowy Stelio WMF (412160011) --- OFICJALNY SKLEP WMF | 499 zł |
WMF Stelio | 419 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →