Ekspres do kawy Bosch CompactClass Extra TKA 3A034 czerwony
Zdjęcia 9 |
Bosch CompactClass Extra TKA 3A034 |
|
Automatyczne wyłączanie po 2 godzinach
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch CompactClass Extra TKA 3A034 czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres przelewowy Bosch TKA3A034 | 140 zł |
Ekspres BOSCH CompactClass TKA 3A034 | 130 zł |
Ekspres BOSCH CompactClass TKA 3A034 TKA3A034 | 130 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Bosch CompactClass Extra TKA 3A034:
- Automatyczne wyłączanie
- Blokada kapania
- Schowek na przewód
Modyfikacje Bosch CompactClass Extra TKA 3A034
Ceny na Bosch CompactClass Extra TKA 3A034 |
---|---|---|---|---|
Bosch CompactClass Extra TKA 3A031 biały | od 130 zł | 3 oferty | ||
Bosch CompactClass Extra TKA 3A033 czarny | od 159 zł | 5 oferty | ||
Bosch CompactClass Extra TKA 3A034 czerwony | od 130 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →