Czajnik elektryczny Bosch TWK 3A014 czerwony
Zdjęcia 5 |
Bosch TWK 3A014 |
|
Czajnik elektryczny wykonany jest z czerwonego tworzywa sztucznego i posiada cylindryczny korpus, który w połączeniu z szeroką szyjką pozwala na wygodne mycie wewnętrznych ścianek i dna puszki. Pokrywka urządzenia odchyla się pod dogodnym kątem do pobierania wody, filtr siatkowy nie pozwala na osadzanie się kamienia do kubka, rączka nie nagrzewa się i nie ślizga się w dłoni. Czajnik ma użyteczną pojemność 1,7 litra, a dzięki dużej mocy 2400 W płyn nagrzewa się tak szybko, jak to możliwe.
Po zagotowaniu urządzenie wyłącza się automatycznie. Na bocznej ściance etui znajduje się szklany wskaźnik, dzięki któremu można określić, ile wody znajduje się w dzbanku. Czajnik elektryczny Bosch TWK 3A014 wyposażony jest w ukryty element grzewczy, który pozwala podgrzać nawet niewielką ilość płynu i nie wymaga odkamieniania. Sama grzałka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
W zestawie urządzenia znajduje się podstawka, przeznaczona do zasilania i utrzymywania czajnika elektrycznego w stabilnej pozycji podczas gotowania. Dzięki centralnemu umiejscowieniu styku czajnik szybko i łatwo „dokuje” do podstawy, a także można go obracać o 360° nawet bezpośrednio podczas pracy, zmieniając w ten sposób kierunek wypływającej gorącej pary z dziobka tak, aby nie dotyka mebli stojących obok.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch TWK 3A014 czerwony
Wszystkie ceny 14 →Bosch Compactclass Czajnik Elektryczny Czerwony 17 l TWK3A014 | 108 zł |
Bosch Czajnik 1,7l czerwony TWK 3A014 HKBOSCZTWK3A014 | 112 zł |
Czajnik elektryczny Bosch TWK3A014 | 108 zł |
Bosch TWK3A014 czerwony AGDM-CZAJ-BOS-017 | 122 zł |
Bosch Czajnik 1,7l czerwony TWK 3A014 35120 | 118 zł |
- Wyjmowany filtr antywapienny
- Schowek na przewód
Modyfikacje Bosch TWK 3A014
Ceny na Bosch TWK 3A014 |
---|---|---|---|---|
Bosch TWK 3A017 beżowy | od 100 zł | 4 oferty | ||
Bosch TWK 3A011 biały | od 114 zł | 4 oferty | ||
Bosch TWK 3A013 czarny | od 114 zł | 4 oferty | ||
Bosch TWK 3A014 czerwony | od 108 zł | 15 oferty |