Czajnik elektryczny Concept RK2380 biały
Zdjęcia 4 |
Concept RK2380 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept RK2380 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONCEPT Hausgeräte rk2380 czajnik elektryczny z tworzywa sztucznego 220-24 | 108 zł |
Czajnik CONCEPT RK2380 | 118 zł |
Czajnik elektryczny plastikowy 1,7 l, biały RK2380 RABATY|INDYWIDUALNEWYCE | 118 zł |
Modyfikacje Concept RK2380
Ceny na Concept RK2380 |
---|---|---|---|---|
Concept RK2384 beżowy | od 116 zł | 6 oferty | ||
Concept RK2380 biały | od 108 zł | 5 oferty | ||
Concept RK2381 czarny | od 111 zł | 6 oferty | ||
Concept RK2383 czerwony | od 116 zł | 6 oferty | ||
Concept RK2382 szary | od 116 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →