Czajnik elektryczny Gorenje K 17 BK 2200 W 1.7 l czarny
Gorenje K 17 BK |
|
Reprezentujący średni przedział cenowy czajnik elektryczny Gorenje jest wykonany w kolorze czarnym ze srebrną metalową wkładką w dolnej części obudowy. Model otrzymał plastikową kolbę o pojemności 1,7 litra z dużym i informacyjnym wskaźnikiem poziomu wody. Za gotowanie odpowiada 2200-watowy ukryty element grzejny. Został opracowany przez renomowanego brytyjskiego producenta Strix, który ma zapewnić czajnikowi elektrycznemu Gorenje K 17 BK zwiększoną niezawodność i trwałość. Ogrzewacz wyposażony jest w podstawowe systemy zabezpieczające: wyłącza się w przypadku przegrzania, zagotowania lub braku wody. Dla wygody i dodatkowego bezpieczeństwa wieko modelu otwiera się za pomocą przycisku, a w celu zamknięcia można go łatwo zatrzasnąć ręcznie. Klawisz zasilania jest uzupełniony pomarańczowym wskaźnikiem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje K 17 BK 2200 W 1.7 l czarny
Czajnik elektryczny Gorenje K17BK 1850 W czarny | 89 zł |
Czajnik elektryczny Gorenje K17BK | 90 zł |
Czajnik Gorenje K17BK Czarny | 85 zł |
Czajnik elektryczny GORENJE K17BK | 90 zł |
Czajnik bezprzewodowy Gorenje K17BK Czarna | 124 zł |