Czajnik elektryczny Sencor SWK 1748WH biały
Zdjęcia 12 |
Sencor SWK 1748WH 2020 rok biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SWK 1748WH biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik SENCOR SWK 1748WH Biały | 90 zł |
Sencor SWK 1748WH 1,7l 2200W | 90 zł |
Czajnik SENCOR SWK 1748WH Biały | 90 zł |
Sencor Czajnik elektryczny Sencor SWK 1748WH | 136 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Sencor SWK 1748WH:
- Wyjmowany filtr
Modyfikacje Sencor SWK 1748WH
Ceny na Sencor SWK 1748WH |
---|---|---|---|---|
Sencor SWK 1748WH biały | od 90 zł | 8 oferty | ||
Sencor SWK 1749BK czarny | od 90 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →