Ekspres do kawy Bosch Tassimo Style TAS 1103 czerwony
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Bosch Tassimo Style TAS 1103 czerwony |
|
Technologia IntelliBrew - odczytuje kod kreskowy kapsułki i automatycznie dostosowuje ustawienia
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Tassimo Style TAS 1103 czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch TASSIMO | 201 zł |
Bosch Tassimo Style TAS1103 | 209 zł |
Ekspres na kapsułki Bosch Tassimo Style (TAS1103) | 205 zł |
Ekspres Do Kawy Na Kapsułki Bosch Tassimo Tas1103 | 212 zł |
Bosch Tassimo Style TAS1103 | 209 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch Tassimo Style TAS 1103
Ceny na Bosch Tassimo Style TAS 1103 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo Style TAS 1104 biały | od 199 zł | 3 oferty | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1102 czarny | od 194 zł | 6 oferty | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1103 czerwony | od 201 zł | 6 oferty | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1107 kość słoniowa | od 172 zł | 6 oferty | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1106 piaskowy | od 179 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →