Ekspres do kawy Bosch Tassimo Finesse TAS16B2GB czarny
Zdjęcia 10 |
Bosch Tassimo Finesse TAS16B2GB czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch Tassimo Finesse TAS16B2GB
Ceny na Bosch Tassimo Finesse TAS16B2GB |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo Finesse TAS16B7GB beżowy | od 242 zł | 1 oferta | ||
Bosch Tassimo Finesse TAS16B4GB biały | od 168 zł | 1 oferta | ||
Bosch Tassimo Finesse TAS16B2GB czarny | od 168 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →