Ekspres do kawy Bosch CompactClass Extra TKA 3A033 czarny
Zdjęcia 10 |
Bosch CompactClass Extra TKA 3A033 |
|
Automatyczne wyłączanie po 2 godzinach
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch CompactClass Extra TKA 3A033 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Hausgeräte Ekspres do kawy CompactClass Extra TKA3A033 szklany dzban | 173 zł |
BOSCH Ekspres przelewowy BOSCH TKA3A033 Czarno-szary | 170 zł |
Ekspres przelewowy Bosch TKA3A033 Czarny | 154 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH CompactClass Extra TKA3A033 | 161 zł |
Ekspres do kawy Bosch TKA3A033 Czarny | 165 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH CompactClass Extra TKA3A033 | 162 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Bosch CompactClass Extra TKA 3A033:
- Automatyczne wyłączanie
- Blokada kapania
- Schowek na przewód
Modyfikacje Bosch CompactClass Extra TKA 3A033
Ceny na Bosch CompactClass Extra TKA 3A033 |
---|---|---|---|---|
Bosch CompactClass Extra TKA 3A031 biały | od 130 zł | 4 oferty | ||
Bosch CompactClass Extra TKA 3A033 czarny | od 154 zł | 6 oferty | ||
Bosch CompactClass Extra TKA 3A034 czerwony | od 130 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →