Ekspres do kawy Smeg DCF02CREU beżowy
Zdjęcia 6 |
Smeg DCF02CREU beżowy |
|
Solidny przelewowy ekspres do kawy z ekskluzywnym wyglądem zewnętrznym w stylu retro i praktycznym elektronicznym systemem sterowania z wygodnym cyfrowym wskaźnikiem LED i zegarem, który pozwala zautomatyzować przygotowanie (na przykład parzenie kawy rano). Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej półki cenowej, zdolny zadowolić wymagających użytkowników. Przeznaczony do pracy z kawą mieloną.
Nadaje się do użytku domowego, może służyć małemu zespołowi biurowemu. Kawa przygotowywana w ekspresie do kawy Smeg DCF02CREU jest autentyczną kawą amerykańską, ponieważ taka zasada przygotowania jest najbardziej rozpowszechniona w Ameryce Południowej i Północnej. Warzenie piwa odbywa się pod ciśnieniem atmosferycznym i w temperaturze 88-92°C. Gorąca woda w postaci kropel lub cienkiego strumienia jest filtrowana przez warstwę mielonej kawy, która jest ładowana z młynka do specjalnego filtra.
Właściwości smakowe i zapachowe napoju zależą od przełączenia autorskiej funkcji Aroma (dwie opcje: lekki lub intensywny), rodzaju ziaren oraz stopnia ich wstępnego zmielenia. Duża moc elementu grzejnego (1050 W) zapewnia minimalny czas oczekiwania. Zapewniony jest system podgrzewania szklanego dzbanka do kawy, który automatycznie wyłącza się po 40 minutach bezczynności. Pojemność standardowego zbiornika na wodę wystarcza na przygotowanie 10 porcji Americano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Kup Smeg DCF02CREU beżowy
Wszystkie ceny 16 →Smeg DCF02CREU ekspres do kawy Blat Ekspres do kawy kroplowy 14 L W pełni | 862 zł |
SMEG DCF02CREU Kremowy | 765 zł |
Ekspres do kawy przelewowy Smeg 50's Style kremowy DCF02CREU | 813 zł |
Ekspres przelewowy 50's style Kremowy Smeg (DCF02CREU) --- OFICJALNY SKLEP | 979 zł |
- Blokada kapania
- Wskaźnik odkamieniania
Modyfikacje Smeg DCF02CREU
Ceny na Smeg DCF02CREU |
---|---|---|---|---|
Smeg DCF02CREU beżowy | od 761 zł | 17 oferty | ||
Smeg DCF02WHEU biały | od 750 zł | 15 oferty | ||
Smeg DCF02BLEU czarny | od 765 zł | 21 oferta | ||
Smeg DCF02RDEU czerwony | od 750 zł | 11 oferty | ||
Smeg DCF02PGEU jasnozielony | od 755 zł | 6 oferty | ||
Smeg DCF02PKEU różowy | od 806 zł | 3 oferty | ||
Smeg DCF02SSEU stal nierdzewna | od 639 zł | 16 oferty | ||
Smeg DCF02GREU szary | od 802 zł | 11 oferty | ||
Smeg DCF02PBEU turkusowy | od 764 zł | 15 oferty |