Toster Bosch TAT 3M121
Zdjęcia 9 |
Bosch TAT 3M121 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TAT 3M121
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch MyMoment TAT3M121 kompaktowy toster 950 W wyjmowana składana nasadka | 194 zł |
Bosch TAT3M121 Ruszt do bułek Rozmrażanie 950W | 219 zł |
Toster Bosch MyMoment TAT3M121 950W 2 tosty Rozmrażanie Biały | 229 zł |
Bosch TAT3M121 Ruszt do bułek Rozmrażanie 950W | 219 zł |
Modyfikacje Bosch TAT 3M121
Ceny na Bosch TAT 3M121 |
---|---|---|---|---|
Bosch TAT 3M127 | od 219 zł | 3 oferty | ||
Bosch TAT 3M121 | od 194 zł | 4 oferty | ||
Bosch TAT 3M123 | od 193 zł | 4 oferty | ||
Bosch TAT 3M124 | od 194 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →