Кавоварка Braun Aromaster Classic KF 47
Фото 4 |
Braun Aromaster Classic KF 47 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Aromaster Classic KF 47
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun KF 47 ekspres do kawy Aromasterweiß Braun KF 47 | 282 zł |
Braun Aromaster Classic KF47 | 235 zł |
Braun Kf 47/1 Classic Drip Coffee Maker Biały One Size / EU Plug 0X1321100 | 228 zł |
Braun Household ekspres do kawy KF 47 BK ze szklanym dzbankiem do klasyczn | 224 zł |
Braun Aromaster KF 47 w zestawie czarny ekspres do kawy KF47 BK | 318 zł |
Braun Household Ekspres do kawy KF 47 WH przelewowy ekspres do kawy ze szk | 218 zł |
Braun KF 47 Aromaster | 278 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →