Ceny na Russell Hobbs Honeycomb 26060-56
Wideo 1Zdjęcia 14 | od 200 do 290 zł Rodzaj: toster; Moc (W): 850; Liczba przegródek tostera: 2; Liczba produktów: 2; Stopnie smażenia: 6; Sterowanie: mechaniczne; Funkcje i możliwości: automatyczne centrowanie; podgrzewanie; rozmrażanie; funkcja wysokiego podnoszenia; kontrolka gotowości; ochrona przed przegrzaniem; Tacka na okruchy |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RUSSELL HOBBS - Torradeira 26060-56 649302 | 290 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Honey Comb 26060-56 Biały | 200 zł |
Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 Double Slot Toaster Przezroczysty 2387103 | 201 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!