Toster Bosch TAT 3P423
Zdjęcia 8 |
Bosch TAT 3P423 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TAT 3P423
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch DesignLine Broodrooster Zwart TAT3P423 | 199 zł |
BOSCH Toster BOSCH TAT3P423 DesignLine Czarny | 200 zł |
Bosch Toster TAT3P423 - Black metal | 215 zł |
Toster Bosch TAT3P423 Czarny | 239 zł |
Bosch TAT3P423 Ruszt do bułek Rozmrażanie 970W | 199 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch TAT 3P423
Ceny na Bosch TAT 3P423 |
---|---|---|---|---|
Bosch TAT 3P429 | od 529 zł | 1 oferta | ||
Bosch TAT 3P423 | od 168 zł | 10 oferty | ||
Bosch TAT 3P424 | od 237 zł | 2 oferty | ||
Bosch TAT 3P421 | od 172 zł | 4 oferty | ||
Bosch TAT 3P420 | od 178 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →