Toster Russell Hobbs Honeycomb 26061-56
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Russell Hobbs Honeycomb 26061-56 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Honeycomb 26061-56
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs 26061 2-plasterkowy toster współczesny design o strukturze p | 198 zł |
RUSSEL HOBBS Toster RUSSELL HOOBS 26061-56 Honeycomb Black Czarny | 130 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Honey Comb 26061-56 Czarny | 146 zł |
Toster RUSSELL HOBBS 26061-56, Czarny | 224 zł |
Russell Hobbs Honeycomb Black 26061-56 | 130 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Russell Hobbs Honeycomb 26061-56
Ceny na Russell Hobbs Honeycomb 26061-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 | od 200 zł | 5 oferty | ||
Russell Hobbs Honeycomb 26061-56 | od 130 zł | 10 oferty | ||
Russell Hobbs Honeycomb 26063-56 | od 266 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →