Ціни на Russell Hobbs Honeycomb 26060-56
Відео 1Фото 14 | від 200 до 290 zł Тип: тостер; Потужність (Вт): 850; Кількість відділень тостера: 2; Кількість виробів: 2; Ступенів обсмажування: 6; Управління: механічне; Функції та можливості: автоцентрування; підігрів; розморожування; високий підйом; індикатор готовності; захист від перегріву; Піддон для крихт; Матеріал корпуса: пластик |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RUSSELL HOBBS - Torradeira 26060-56 649302 | 290 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Honey Comb 26060-56 Biały | 200 zł |
Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 Double Slot Toaster Przezroczysty 2387103 | 201 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!