Тостер TurboTronic TT-BF15
Фото 17 |
TurboTronic TT-BF15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TurboTronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TurboTronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TurboTronic TT-BF15
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TurboTronic TT-BF15 toster 4 kromki 2 x gniazdo na chleb XXL cyfrowy wyświ | 195 zł |
Toster TURBOTRONIC TT-BF15 Czarny | 300 zł |
Toster TURBOTRONIC TT-BF15 Czarny TT-BF15 BLACK | 300 zł |
Toster TURBOTRONIC TT-BF15 Srebrny | 300 zł |
Toster TURBOTRONIC TT-BF15 Srebrny TT-BF15 SILVER | 300 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →