Toster TurboTronic TT-BF15
Zdjęcia 17 |
TurboTronic TT-BF15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TurboTronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TurboTronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TurboTronic TT-BF15
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TurboTronic TT-BF15 toster 4 kromki 2 x gniazdo na chleb XXL cyfrowy wyświ | 195 zł |
Toster TURBOTRONIC TT-BF15 Czarny | 300 zł |
Toster TURBOTRONIC TT-BF15 Czarny TT-BF15 BLACK | 300 zł |
Toster TURBOTRONIC TT-BF15 Srebrny | 300 zł |
Toster TURBOTRONIC TT-BF15 Srebrny TT-BF15 SILVER | 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →