Czajnik elektryczny WMF Stelio kettle 1.7 l 2400 W 1.7 l chrom (04.1302.0012)
Zdjęcia 8 |
WMF Stelio kettle 1.7 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Stelio kettle 1.7 l 2400 W 1.7 l chrom
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik WMF Stelio | 379 zł |
Czajnik elektryczny Stelio 1,7L WMF (0413020012) --- OFICJALNY SKLEP WMF | 399 zł |
WMF ELECTRO Czajnik 1,7l WMF Electro Stelio czarno-srebrny | 399 zł |
Czajnik elektryczny 1,7 l, Stelio - Wmf Electro | 351 zł |
Czajnik elektryczny WMF Stelio 413020012 | 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →