Czajnik elektryczny TESCOMA GrandCHEF 677816 2200 W 1.7 l stal nierdzewna (00588)
TESCOMA GrandCHEF 677816 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA GrandCHEF 677816 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma 677816 Gand Chef czajnik elektryczny 17 l | 164 zł |
Czajnik elektryczny Grandchef 1,7 l - Tescoma | 242 zł |
Czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej w kolorze srebra 1.7 l GrandChef | 239 zł |
Czajnik elektryczny GrandCHEF 1,7 l | 269 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →