Czajnik elektryczny WMF Stelio kettle 1.2 l 2400 W 1.2 l stal nierdzewna (04.1301.0012)
Zdjęcia 8 |
WMF Stelio kettle 1.2 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Stelio kettle 1.2 l 2400 W 1.2 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Stelio 4.13010.012 srebrny AGDM-CZAJ-WMF-014 | 334 zł |
Czajnik elektryczny 1,2l, Stelio - Wmf Electro | 334 zł |
Czajnik WMF Stelio 413010012 | 329 zł |
Czajnik elektryczny Stelio 1,2L WMF (0413010012) --- OFICJALNY SKLEP WMF | 379 zł |
WMF ELECTRO Czajnik elektryczny 1,2l Stelio WMF Electro srebrny | 379 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →