Czajnik elektryczny Russell Hobbs Matte Black 26140-70 2400 W 1.7 l czarny
Zdjęcia 6 |
Russell Hobbs Matte Black 26140-70 2021 rokpodświetlenie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Matte Black 26140-70 2400 W 1.7 l czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russel Hobbs 26140 Wasserkocher matte black 2614070 | 309 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS Matte Black 26140-70 | 299 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS Matte Black 26140-70 | 259 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →