Електрочайник Russell Hobbs Matte Black 26140-70 2400 Вт 1.7 л чорний
Фото 6 |
Russell Hobbs Matte Black 26140-70 2021 рікпідсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Matte Black 26140-70 2400 Вт 1.7 л чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russel Hobbs 26140 Wasserkocher matte black 2614070 | 309 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS Matte Black 26140-70 | 299 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS Matte Black 26140-70 | 259 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →