Czajnik elektryczny WMF Lono Double Walled Kettle 2400 W 1.3 l stal nierdzewna (61.3024.5127)
Zdjęcia 10 |
WMF Lono Double Walled Kettle |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Lono Double Walled Kettle 2400 W 1.3 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Lono czajnik elektryczny z podwójnymi ściankami stal nierdzewna 13 l z | 519 zł |
WMF Czajnik elektryczny LONO 1.3 l - Cromargan - 2400 W | 539 zł |
WMF Lono 4.1321.0011 srebrny AGDM-CZAJ-WMF-018 | 519 zł |
WMF ELECTRO Wmf el - czajnik z podwójnymi ściankami 1.3l. lono | 549 zł |
Czajnik z podwójnymi ściankami 1.3l. Lono - Wmf Electro | 483 zł |
Czajnik elektryczny Lono Double 1,3L WMF (0413210011) --- OFICJALNY SKLEP | 549 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →