Czajnik elektryczny Wilfa Black Format WSDK-2000B czarny (609947)
Zdjęcia 4 |
Wilfa Black Format WSDK-2000B czarny stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wilfa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wilfa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wilfa Black Format WSDK-2000B czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wilfa Wilfa WSDK-2000B Czajnik elektryczny z regulacją temperatury 1.25 l | 546 zł |
Wilfa - WSDK-2000B Czajnik elektryczny z regulacją temperatury - Czarny 25 | 569 zł |
WSDK-2000B Czajnik elektryczny z regulacją temperatury | 546 zł |
Czajnik Wilfa Temperature Control Kettle Black - Czarny | 429 zł |
Modyfikacje Wilfa Black Format WSDK-2000B
Ceny na Wilfa Black Format WSDK-2000B |
---|---|---|---|---|
Wilfa Black Format WSDK-2000B czarny | od 429 zł | 4 oferty | ||
Wilfa Black Format WSDK-2000S stal nierdzewna | od 551 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →