Czajnik elektryczny Braun MultiQuick 5 WK 500 3000 W 1.7 l
Braun MultiQuick 5 WK 500 |
|
Praktyczny czajnik elektryczny o dużej mocy z popularnej rodziny Braun MultiQuick 5. Charakteryzuje się wysoką mocą grzewczą z ukrytym grzałką tarczową (3 kW), która zapewnia imponująco szybkie nagrzewanie. Tak więc 200 ml wody zostaje podgrzane do temperatury wrzenia w zaledwie 35 sekund, a cała pojemność użytkowa, równa 1,7 litra, gotuje się w mniej niż 5 minut. Do niewątpliwych zalet czajnika elektrycznego Braun MultiQuick 5 WK 500 należy również efektowny firmowy design, który idealnie wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze kuchenne.
Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej skierowany do użytkowników, którzy wybierają niezawodne i trwałe sprzęty AGD sprawdzonych europejskich/międzynarodowych marek. Szeroka wylewka umożliwia napełnienie urządzenia wodą bezpośrednio z kranu. Niezawodna automatyka termoelektryczna gwarantuje długą żywotność urządzenia. Czajnik wyposażony jest w 3-biegowy automatyczny system bezpieczeństwa. Nie włącza się przy braku wody, wyłącza się automatycznie po zagotowaniu i wyjęciu ze stojaka. Wytrzymały blok stykowy umieszczony na środku okrągłej podstawy umożliwia swobodne obracanie czajnika o 360°, co może być konieczne, aby zapobiec przedostawaniu się pary do pobliskich urządzeń lub mebli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun MultiQuick 5 WK 500 3000 W 1.7 l
Braun WK500 Multiquick 5-czajnik 17-litrowy 3000-watowy czajnik do herbaty | 285 zł |
Czajnik Braun Multiquick 5 WK500 Biały | 189 zł |
Czajnik elektryczny Braun WK500WH (1,7l 3000W biało-szary) | 224 zł |
Czajnik Braun Multiquick 5 WK500BK Czarny | 286 zł |
- Obrót o 360 ° na stojaku
- Ochrona przed uruchomieniem bez wody