Mikser Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 biały (0X22111341)
Zdjęcia 4 |
Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 |
|
Wysokowydajny blender ręczny do aktywnego użytku domowego. To jeden ze średnich modeli rodziny Braun MultiQuick 5 2020, produkty którego charakteryzują się zrównoważoną funkcjonalnością. Wyposażony jest w odłączaną stalową nasadką ze specjalną technologią SplashControl, która zapobiega rozpryskiwaniu. Warto również zwrócić uwagę na zastosowanie wysokowydajnej jednostki ostrzowej z firmowymi ostrzami Active Blades.
Wszystkie metalowe części Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 są wykonane z wysokostopowej chromowo-niklowej stali nierdzewnej, całkowicie obojętnej na produkty. Z jej pomocą można przetwarzać gorące, a nawet gotujące się składniki bezpośrednio podczas procesu przygotowania (zupa przecierana prosto w garnku). Blender szybko i łatwo sieka, ubija i miesza różne produkty. Całość uzupełnia mały rozdrabniacz o pojemności 500 ml i przezroczysta miarka o pojemności 600 ml z oznaczeniami. Oprócz dozowania może służyć do ubijania trzepaczką omletu lub masy białkowej oraz koktajli. Wysoki moment obrotowy blendera zapewnia potężny silnik (1000 W) z systemem szybkiego łączenia nasadek EasyClick. Zapewnia 21 prędkości i wygodny tryb pulsacyjny. W zestawie znajduje się również nasadka do szybkiego przygotowywania tłuczonych ziemniaków lub innych przecierów warzywnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 biały
Wszystkie ceny 13 →Braun blender ręczny MQ 5235WH blender ręczny MultiQuick 5 Vario blender z | 219 zł |
Braun Blender r?czny Multiquick 5 Vario MQ 5235 WH - 1000 W | 254 zł |
Blender BRAUN MultiQuick MQ5235BK | 300 zł |
Blender ręczny Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5235 Biały 0X22111341 | 299 zł |
Braun Multi Quick 5 MQ 5235 WH AGDM-BLE-BRA-009 | 219 zł |