Mikser Braun MultiQuick 7 MQ 7000
Zdjęcia 6 |
Braun MultiQuick 7 MQ 7000 |
|
Prosty, mocny i stosunkowo cichy blender ręczny do aktywnego użytku domowego. Jest to jeden z młodszych modeli rodziny Braun MultiQuick 7 2019, którego produkty charakteryzują się dużą mocą i są wyposażone w zdejmowaną stalową nogę z tłumiącą zachlapanie geometrię obręczy SplashControl oraz zoptymalizowane ostre noże z markowymi aktywnymi ostrzami. . Wszystkie części metalowe są wykonane z wysokostopowej stali nierdzewnej, obojętnej na produkty spożywcze.
Taka konstrukcja umożliwia bezpośrednie przetwarzanie gorących i gotujących się składników podczas procesu gotowania (na przykład szybko zmielić składniki zupy przecierowej bezpośrednio w rondlu). Blender ręczny Braun MultiQuick 7 MQ 7000X to produkt średniej półki cenowej w 2019 roku. Jest to kompaktowe i ergonomiczne urządzenie, które pozwala szybko i łatwo siekać, ubijać i mieszać różnorodne produkty.
Dostarczany z miarką 600 ml z czytelną skalą pomiarową. Wysoki moment obrotowy zapewniający wydajną pracę urządzenia zapewnia cicha jednostka silnikowa z technologią EasyClick Plus (1000 W) i SmartSpeed (prędkość obrotowa ostrzy nie jest określana przez przełącznik krokowy, ale przez siłę który przycisk jest wciśnięty). Gumowany korpus wygodnie mieści się w dłoni dowolnego rozmiaru i nie ślizga się w mokrych dłoniach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun MultiQuick 7 MQ 7000
Wszystkie ceny 6 →Braun Household Multi Quick 7 Minipimer Braun Model MQ7000X plastik 600 mi | 270 zł |
Blender ręczny BRAUN Multi Quick 7 MQ 7000X | 307 zł |
Braun Hand Blender MQ7000X MultiQuick Immersion Hand Blender, 1000 W, Numb | 380 zł |
Braun MQ 7000X | 388 zł |
Braun Mq7000x 1000w Blender Czarny,Posrebrzany One Size / EU Plug | 314 zł |
Braun MQ7000 Stabmixer MultiQuick 7 MQ7000WH | 291 zł |
- Długość przewodu zasilającego - 120 cm