Mikser Black&Decker BXHB1200E stal nierdzewna
Zdjęcia 12 |
Black&Decker BXHB1200E |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXHB1200E stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker BXHB1200E Mikser ręczny 1200W 20 prędkości i Turbo 4-ostrzowe | 195 zł |
BLACK & DECKER Blender ręczny BLACK&DECKER BXHB1200E Czarno-srebrny | 229 zł |
Black & Decker Mikser r?czny Hand Blender 1200W - 1200 W | 318 zł |
Blender BLACK&DECKER BXHB1200E | 229 zł |
Blender BLACK&DECKER BXHB1200E | 229 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →