Mikser Black&Decker BXMX500E czarny
Zdjęcia 15 |
Black&Decker BXMX500E 2022 roktryb turbo |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXMX500E czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACKDECKER BXMX500E - Mikser elektryczny 500W 5 prędkości Turbo wyjmowana | 130 zł |
Black & Decker Mikser r?czny Hand Mixer 500W - 500 W | 318 zł |
Black&Decker BXMX500E 500W | 130 zł |
Mikser ręczny Black+Decker BXMX500E Czarny/INOX | 169 zł |
Black & Decker Bxmx500e 500w Kneader Mixer Czarny One Size / EU Plug ES913 | 182 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →