Mikser MPM MMR-19 biały
Zdjęcia 5 |
MPM MMR-19 2022 roktryb turbo |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MMR-19 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM MMR-19 mikser ręczny 5 stopni prędkości turbo hak do zagniatania i trz | 104 zł |
Mikser ręczny MPM MMR-19 | 119 zł |
MPM MMR-19 5903151013958 | 140 zł |
Mikser ręczny MMR-19 | 119 zł |
Mikser ręczny MMR-19 | 109 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →